autobus 16 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 201, | |||||||
przystanek Rynek Łazarski | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
23 | 06G | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Most Dworcowy Dworzec Zachodni Park Wilsona Rynek Łazarski 1 - Głogowska/Hetmańska 2 - Most Teatralny 3 - Fredry 4 - Gwarna 6 - Ratajczaka 7 - Aleje Marcinkowskiego 9 - Wrocławska 10 - Pl. Bernardyński 11 - Most Św. Rocha 12 - Politechnika 13 - Kórnicka 14 - Polanka 15 - Łacina 16 - Os. Tysiąclecia 17 - Os. Lecha 19 - Piaśnicka Rynek 20 - Piaśnicka/Kurlandzka 21 - Szwedzka 22 - Szwajcarska 23 - Franowo | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy