autobus 164 | inne linie z przystanku: 145, 164, 179, 212, 212, 222, 223, | |||||||
przystanek Kacza | Kierunek: Puszkina n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 10 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 13 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 55 20 40W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 10 32 52 10 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 55 20 40W | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 55 20 40W | Kacza 1 - Mrągowska n/ż 3 - Os. Kopernika n/ż 4 - Trębacka n/ż 5 - Ściegiennego n/ż 7 - Kordeckiego 8 - Palacza 9 - Arciszewskiego 10 - Szymborska 11 - Chociszewskiego 12 - Sczanieckiej 13 - Wyspiańskiego 14 - Palmiarnia 15 - Konopnickiej n/ż 16 - Matejki 17 - Kraszewskiego 18 - Rynek Jeżycki n/ż 19 - Kościelna n/ż 20 - Jeżycka n/ż 22 - Nad Wierzbakiem n/ż 23 - Śląska n/ż 24 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 25 - Wojska Polskiego 26 - Wojska Polskiego n/ż 27 - Golęcin n/ż 29 - Golęcińska n/ż 31 - Literacka n/ż 32 - Hezjoda n/ż 33 - Strzeszyn Grecki n/ż 34 - Tołstoja n/ż 35 - Puszkina n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy