Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
6
,
13
,
15
,
91
,
przystanek Stadion Miejski
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
01 15 28 43 58
13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 28 36G 43 58
13 28 43 58
13 28 43 58
13 28 43 58
13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 34 54
04G 14 34 54
14 34 54
14 34 54 59F w
14 34 50F
08G
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14G
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54 59F
14 34 50F
08G
Budziszyńska
Budziszyńska
Rondo Skubiszewskiego
Węgorka
Stadion Miejski
1 - Drzewieckiego
2 - Grochowska
4 - Ostroroga
6 - Głogowska/Hetmańska
9 - Arciszewskiego
12 - Arena
15 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
16 - Matejki
18 - Bałtyk
19 - Most Dworcowy
20 - Dworzec Zachodni
21 - Park Wilsona
22 - Rynek Łazarski
23 - Głogowska/Hetmańska
24 - Rondo Kaponiera
25 - Zamek
26 - Ratajczaka
27 - Aleje Marcinkowskiego
28 - Wrocławska
29 - Pl. Bernardyński
30 - Most Św. Rocha
31 - Politechnika
32 - Kórnicka
33 - Polanka
34 - Łacina
35 - Os. Tysiąclecia
36 - Os. Lecha
37 - Piaśnicka Rynek
38 - Piaśnicka/Kurlandzka
39 - Szwedzka
40 - Szwajcarska
41 - Franowo
42 - Franowo
43 - Szwajcarska
44 - Szwedzka
45 - Piaśnicka/Kurlandzka
46 - Piaśnicka Rynek
47 - Os. Lecha
48 - Os. Tysiąclecia
49 - Łacina
50 - Polanka
51 - Kórnicka
52 - Kórnicka
53 - Politechnika
54 - Most Św. Rocha
55 - Pl. Bernardyński
56 - Wrocławska
57 - Aleje Marcinkowskiego
58 - 27 Grudnia
59 - Gwarna
60 - Zamek
61 - Rondo Kaponiera
62 - Rondo Kaponiera
63 - Most Teatralny
66 - Słowiańska
67 - Aleje Solidarności
68 - Lechicka Poznań Plaza
69 - Kurpińskiego
71 - Szymanowskiego
72 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
Komunikacja nocna
201
202
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804