Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Mustangi nie pozostawiły złudzeń
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 21 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
13
,
15
,
91
,
przystanek Rondo Skubiszewskiego
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
53
05 10 24 39 54
04 09 19 24 39 50
00 10 20 30 40 50
00 10 20 30 40 50
00 10 20 30 39 54
09 24 39 54
09 24 39 54
09 24 39 54
09 19 24 39 50
00 10 20 30 40 50
00 10 20 30 40 50
00 10 20 30 40 50
00 10 20 30 40 50
00 10 20 30 40 50
02 21 41
01 21 41
01 21 33 w 41
01 21 41
01
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Os. Rzeczypospolitej
Os. Piastowskie
Wioślarska n/ż
Rondo Rataje n/ż
Rondo Rataje n/ż
Serafitek n/ż
AWF
Półwiejska
Wierzbięcice
Poznań Główny
Most Dworcowy n/ż
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Lecha
Os. Tysiąclecia
Łacina
Polanka
Kórnicka
Kórnicka n/ż
Politechnika n/ż
Most Św. Rocha n/ż
Pl. Bernardyński
Wrocławska
Aleje Marcinkowskiego
27 Grudnia
Gwarna
Zamek
Rondo Kaponiera
Bałtyk n/ż
Matejki
Wojskowa
Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
Arena
Arciszewskiego
Głogowska/Hetmańska
Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
Ostroroga
Grochowska
Drzewieckiego
Stadion Miejski
Węgorka
Rondo Skubiszewskiego
1 - Budziszyńska
1 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911