Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Mustangi nie pozostawiły złudzeń
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 21 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
13
,
15
,
przystanek Matejki
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
44
08 22 36 51
06 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 36 44G 51
06 21 36 51
06 21 36 51
06 21 36 51
06 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 42
01 11G 21 41
01 21 41
01 21 41
01 06F w 21 41 57F
15G
Budziszyńska
Budziszyńska
Rondo Skubiszewskiego
Węgorka
Stadion Miejski
Drzewieckiego
Grochowska
Ostroroga
Głogowska/Hetmańska
Arciszewskiego
Arena
Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
Matejki
2 - Bałtyk
3 - Most Dworcowy n/ż
4 - Dworzec Zachodni
5 - Park Wilsona n/ż
6 - Rynek Łazarski n/ż
7 - Głogowska/Hetmańska n/ż
8 - Rondo Kaponiera
9 - Zamek
10 - Ratajczaka
11 - Aleje Marcinkowskiego
12 - Wrocławska
13 - Pl. Bernardyński
14 - Most Św. Rocha n/ż
15 - Politechnika n/ż
16 - Kórnicka
17 - Polanka
18 - Łacina
19 - Os. Tysiąclecia
20 - Os. Lecha
21 - Piaśnicka Rynek
22 - Piaśnicka/Kurlandzka
23 - Szwedzka
24 - Szwajcarska
25 - Franowo
26 - Franowo
27 - Szwajcarska
28 - Szwedzka
29 - Piaśnicka/Kurlandzka
30 - Piaśnicka Rynek
31 - Os. Lecha
32 - Os. Tysiąclecia
33 - Łacina
34 - Polanka
35 - Kórnicka
36 - Kórnicka n/ż
37 - Politechnika n/ż
38 - Most Św. Rocha n/ż
39 - Pl. Bernardyński
40 - Wrocławska
41 - Aleje Marcinkowskiego
42 - 27 Grudnia
43 - Gwarna
44 - Zamek
45 - Rondo Kaponiera
46 - Rondo Kaponiera
47 - Most Teatralny
50 - Słowiańska
51 - Aleje Solidarności
52 - Lechicka Poznań Plaza
53 - Kurpińskiego
55 - Szymanowskiego
56 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911