tramwaj 13 | inne linie z przystanku: 2, 5, 5, 6, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 18, 201, | |||||||
przystanek Rondo Starołęka | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 21 31 41 50 04 18 32 47 02 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 25 41 57 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 08 38 08 34 54 14 34 54 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka 1 - Os. Rzeczypospolitej 3 - Os. Piastowskie 4 - Wioślarska n/ż 5 - Rondo Rataje n/ż 6 - Rondo Rataje 7 - Kórnicka 8 - Kórnicka n/ż 9 - Politechnika n/ż 10 - Most Św. Rocha n/ż 11 - Pl. Bernardyński 12 - Wrocławska 13 - Aleje Marcinkowskiego 14 - 27 Grudnia 15 - Gwarna 16 - Zamek 18 - Rondo Kaponiera 19 - Głogowska/Hetmańska n/ż 21 - Rynek Łazarski n/ż 23 - Park Wilsona n/ż 25 - Dworzec Zachodni 27 - Most Dworcowy n/ż 29 - Bałtyk n/ż 31 - Matejki 32 - Wojskowa 34 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 35 - Ostroroga 36 - Grochowska 37 - Drzewieckiego 38 - Stadion Miejski 39 - Węgorka 40 - Rondo Skubiszewskiego 41 - Budziszyńska 41 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy