autobus 13 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 201, 202, 211, 220, 221, | |||||||
przystanek Politechnika n/ż | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19 31 46 01 16 31 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 04 14 23 33 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 17 35 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 24 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 17 35 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 20 50 20 50 20 42 02 22 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 17 35 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Matejki Bałtyk Rondo Kaponiera Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha n/ż Politechnika n/ż 1 - Franowo 2 - Szwajcarska 3 - Szwedzka 4 - Piaśnicka/Kurlandzka 5 - Piaśnicka Rynek 6 - Os. Lecha 7 - Os. Tysiąclecia 8 - Łacina 9 - Polanka 10 - Kórnicka 11 - Kórnicka 12 - Rondo Rataje 13 - Rondo Rataje n/ż 14 - Wioślarska n/ż 15 - Os. Piastowskie 16 - Os. Rzeczypospolitej 18 - Rondo Starołęka 19 - Rondo Starołęka 20 - Starołęka Mała 21 - Bystra 22 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy