tramwaj 13 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 201, 202, 211, 220, 221, | |||||||
przystanek Most Św. Rocha n/ż | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 41 51 00 14 28 43 58 13 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 36 52 08 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 48 18 48 18 44 04 24 44 04 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż 1 - Pl. Bernardyński 2 - Wrocławska 3 - Aleje Marcinkowskiego 4 - 27 Grudnia 5 - Gwarna 6 - Zamek 8 - Rondo Kaponiera 9 - Głogowska/Hetmańska n/ż 11 - Rynek Łazarski n/ż 13 - Park Wilsona n/ż 15 - Dworzec Zachodni 17 - Most Dworcowy n/ż 19 - Bałtyk n/ż 21 - Matejki 22 - Wojskowa 24 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 25 - Ostroroga 26 - Grochowska 27 - Drzewieckiego 28 - Stadion Miejski 29 - Węgorka 30 - Rondo Skubiszewskiego 31 - Budziszyńska 31 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy