autobus 13 | inne linie z przystanku: 1, 6, 13, 15, 91, | |||||||
przystanek Budziszyńska | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 56 08 21 36 51 06 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 39 49 59 09 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 54 12 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 54 12 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 56 26 56 26 56 26 56 26 56 18 38 58 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 54 12 | Budziszyńska Budziszyńska 1 - Rondo Skubiszewskiego 2 - Węgorka 3 - Stadion Miejski 4 - Drzewieckiego 5 - Grochowska 7 - Ostroroga 9 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 10 - Matejki 12 - Bałtyk 14 - Rondo Kaponiera 15 - Zamek 17 - Ratajczaka 18 - Aleje Marcinkowskiego 20 - Wrocławska 21 - Pl. Bernardyński 22 - Most Św. Rocha n/ż 23 - Politechnika n/ż 24 - Franowo 25 - Szwajcarska 26 - Szwedzka 27 - Piaśnicka/Kurlandzka 28 - Piaśnicka Rynek 29 - Os. Lecha 30 - Os. Tysiąclecia 31 - Łacina 32 - Polanka 33 - Kórnicka 34 - Kórnicka 35 - Rondo Rataje 36 - Rondo Rataje n/ż 37 - Wioślarska n/ż 38 - Os. Piastowskie 39 - Os. Rzeczypospolitej 41 - Rondo Starołęka 42 - Rondo Starołęka 43 - Starołęka Mała 44 - Bystra 45 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy