autobus 12 | inne linie z przystanku: 2, 6, 9, 10, 12, 14, 18, 19, | |||||||
przystanek Półwiejska | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 46 11 25 39 54 09 24 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 17 26 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 13 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 21 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 13 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 21 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 26 56 26 56 26 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 21 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Dworzec Zachodni Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny Wierzbięcice Półwiejska 1 - AWF 3 - Serafitek n/ż 4 - Rondo Rataje n/ż 5 - Franowo 6 - Szwajcarska 7 - Szwedzka 8 - Piaśnicka/Kurlandzka 9 - Piaśnicka Rynek 10 - Os. Lecha 11 - Os. Tysiąclecia 12 - Łacina 13 - Polanka 14 - Kórnicka 15 - Kórnicka 16 - Rondo Rataje 17 - Rondo Rataje n/ż 18 - Wioślarska n/ż 19 - Os. Piastowskie 20 - Os. Rzeczypospolitej 22 - Rondo Starołęka 23 - Unii Lubelskiej 24 - Tadeuszak 25 - Rondo Żegrze 26 - Rondo Starołęka 27 - Rondo Starołęka 28 - Starołęka Mała 29 - Bystra 30 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy