autobus 12 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 10, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 201, 202, | |||||||
przystanek Dworzec Zachodni | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 41 06 20 34 49 04 19 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 12 21 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 08 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 16 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 16 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 21 51 21 51 21 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 16 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Dworzec Zachodni Park Wilsona Rynek Łazarski Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska Rynek Łazarski Park Wilsona Dworzec Zachodni 2 - Poznań Główny 3 - Wierzbięcice 5 - Półwiejska 6 - AWF 8 - Serafitek 9 - Rondo Rataje 10 - Franowo 11 - Szwajcarska 12 - Szwedzka 13 - Piaśnicka/Kurlandzka 14 - Piaśnicka Rynek 15 - Os. Lecha 16 - Os. Tysiąclecia 17 - Łacina 18 - Polanka 19 - Kórnicka 20 - Kórnicka 21 - Rondo Rataje 22 - Rondo Rataje 23 - Wioślarska 24 - Os. Piastowskie 25 - Os. Rzeczypospolitej 27 - Rondo Starołęka 28 - Unii Lubelskiej 29 - Tadeuszak 30 - Rondo Żegrze 31 - Rondo Starołęka 32 - Rondo Starołęka 33 - Starołęka Mała 34 - Bystra 35 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy