tramwaj 9 | inne linie z przystanku: 3, 7, 9, 10, 11, 15, 16, 19, 202, | |||||||
przystanek Most Teatralny | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 46 01 07 21 36 51 06 21 36 01 21 41 01 21 41 01 11 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 59 18 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47 12 23 53 23 53 23 53 23 53 23 53 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | Dębiec PKM Wspólna HCP Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Pamiątkowa n/ż Kosińskiego n/ż Rynek Wildecki n/ż Różana Półwiejska AWF Serafitek n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Łąkowa Pl. Wiosny Ludów Aleje Marcinkowskiego 27 Grudnia Fredry Most Teatralny 1 - Poznańska 3 - Wielkopolska 4 - Klin 5 - Nad Wierzbakiem 6 - Sołacz 8 - Uniwersytet Przyrodniczy 9 - Bonin 10 - Św. Leonarda 11 - Os. Winiary 12 - Lutycka Szpital 13 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy