autobus 907 | inne linie z przystanku: 832, 907, | |||||||
przystanek Suchy Las/Wiadukt n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | 03 06 46 49 24 08 56 21 01 31 56 48 13 43 18 13 48 08 18 03 36 11 41 11 54 34 59 | Chludowo/Szkoła Chludowo/Rynek n/ż Chludowo/Kościół n/ż Chludowo/Tysiąclecia n/ż Chludowo/Wargowska n/ż Chludowo/PKM n/ż Chludowo/Nad Torem n/ż Zielątkowo/Wspólna n/ż Zielątkowo/Pogodna n/ż Zielątkowo/OSP Zielątkowo/Świerkowa n/ż Zielątkowo/Las n/ż Golęczewo/Promienista n/ż Golęczewo/Szkoła Golęczewo/PKM n/ż Golęczewo/Obornicka n/ż Złotkowo/Sobocka n/ż Złotkowo/Wieś Złotkowo/Cedrowa n/ż Złotkowo/Lipowa n/ż Złotkowo/Żytnia n/ż Złotniki/Pawłowicka n/ż Złotniki/Łagiewnicka n/ż Złotniki/Złotnicka n/ż Jelonek/Nektarowa n/ż Suchy Las/Konwaliowa Suchy Las/Szkoła Suchy Las/Kościół Suchy Las/Wiadukt n/ż 2 - Łęgowskiego n/ż 4 - Mateckiego 5 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 6 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 7 - Os. Sobieskiego | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy