tramwaj 8 | inne linie z przystanku: 6, 8, | |||||||
przystanek Św. Michała | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03 18 32 47 02 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 55 01G 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 50G 05G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | 56 16 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55F | 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 50G 05G | Miłostowo Mogileńska Łomżyńska Krańcowa Termalna Św. Michała 1 - Rondo Śródka 2 - Rondo Śródka 3 - Baraniaka 4 - Kórnicka 5 - Polanka 6 - Łacina 7 - Os. Tysiąclecia 8 - Os. Lecha 9 - Piaśnicka Rynek 10 - Piaśnicka/Kurlandzka 11 - Szwedzka 12 - Szwajcarska 13 - Franowo 14 - Rondo Śródka 15 - Katedra 17 - Małe Garbary 18 - Pl. Wielkopolski 19 - Pl. Ratajskiego 21 - Fredry 23 - Most Teatralny 25 - Rondo Kaponiera 27 - Most Dworcowy 29 - Dworzec Zachodni 31 - Park Wilsona 33 - Rynek Łazarski 35 - Głogowska/Hetmańska 37 - Głogowska/Hetmańska 38 - Rynek Łazarski 39 - Park Wilsona 40 - Dworzec Zachodni 41 - Most Dworcowy 42 - Rondo Kaponiera 43 - Most Teatralny 45 - Rynek Jeżycki 47 - Polna 49 - Żeromskiego 51 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy