tramwaj 8 | inne linie z przystanku: 6, 8, | |||||||
przystanek Łomżyńska | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 14 28 43 58 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 51 57G 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 46G 01G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | 52 12 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51F | 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 46G 01G | Miłostowo Mogileńska Łomżyńska 1 - Krańcowa 2 - Termalna 4 - Św. Michała 5 - Rondo Śródka 6 - Rondo Śródka 7 - Baraniaka 8 - Kórnicka 9 - Polanka 10 - Łacina 11 - Os. Tysiąclecia 12 - Os. Lecha 13 - Piaśnicka Rynek 14 - Piaśnicka/Kurlandzka 15 - Szwedzka 16 - Szwajcarska 17 - Franowo 18 - Rondo Śródka 19 - Katedra 21 - Małe Garbary 22 - Pl. Wielkopolski 23 - Pl. Ratajskiego 25 - Fredry 27 - Most Teatralny 29 - Rondo Kaponiera 31 - Most Dworcowy 33 - Dworzec Zachodni 35 - Park Wilsona 37 - Rynek Łazarski 39 - Głogowska/Hetmańska 41 - Głogowska/Hetmańska 42 - Rynek Łazarski 43 - Park Wilsona 44 - Dworzec Zachodni 45 - Most Dworcowy 46 - Rondo Kaponiera 47 - Most Teatralny 49 - Rynek Jeżycki 51 - Polna 53 - Żeromskiego 55 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy