autobus 833 | inne linie z przystanku: 156, 186, 219, 833, 834, | |||||||
przystanek Międzyzdrojska n/ż | Kierunek: Starzyny/Rynkowa | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 15 16 17 18 19 20 22 | 23 20 10 40 30 10 50 30 10 55 45 50 23 28 03 48 30 00 05 23 | 6 9 11 13 15 18 20 | 28 28 30 30 30 28 28 | 6 9 11 13 15 18 20 | 28 28 30 30 30 28 28 | Ogrody Ogrody n/ż Polska n/ż Bużańska n/ż Przelot n/ż Pilotów n/ż Tatrzańska n/ż Kołobrzeska n/ż Smochowice n/ż Leśnowolska n/ż Wichrowa Międzyzdrojska n/ż 1 - Krzyżowniki n/ż 2 - Słupska n/ż 3 - Stobnicka n/ż 4 - Rekreacyjna n/ż 5 - Chojnicka n/ż 6 - Nad Jeziorem n/ż 7 - Kiekrz PKM n/ż 9 - Wilków Morskich n/ż 9 - Podjazdowa n/ż 10 - Turystyczna n/ż 11 - Kiekrz/Sanktuarium n/ż 12 - Kiekrz/Zielona n/ż 13 - Kiekrz/Starzyńska n/ż 15 - Rokietnica/Golęcińska n/ż 17 - Rokietnica/Rolna n/ż 19 - Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy 21 - Rokietnica/ROS 22 - Rokietnica/Szkoła 24 - Rokietnica/Os. Kalinowe 25 - Kiekrz/Czereśniowa n/ż 27 - Starzyny/Rynkowa | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy