autobus 727 | inne linie z przystanku: 257, 727, 729, | |||||||
przystanek Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła n/ż | Kierunek: Palędzie/Dworzec Kolejowy | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 11 13 14 15 16 17 19 21 22 | 52 22 02 27 02 32 32 02 02 08 38 08 48 16 46 45 04 01 36 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | 46 44 35 46 47 47 52 52 47 42 52 47 46 51 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | 44 35 46 47 47 52 52 47 42 52 47 46 51 | Budziszyńska Grotkowska n/ż Cmentarna n/ż Os. Kwiatowe n/ż Gerberowa n/ż Żonkilowa n/ż Nagietkowa n/ż Malwowa I n/ż Malwowa n/ż Skórzewo/Szarotkowa n/ż Skórzewo/Kościół n/ż Skórzewo/Os. Makowe n/ż Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła n/ż 2 - Skórzewo/Os. Grafitowe n/ż 3 - Dąbrowa/Leśna n/ż 4 - Dąbrowa/Poprzeczna n/ż 5 - Dąbrówka/Las n/ż 6 - Dąbrówka/Parkowa n/ż 8 - Dąbrówka/Kasztanowa n/ż 10 - Dąbrówka/Szkoła 12 - Palędzie/Dworzec Kolejowy | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy