autobus 716 | inne linie z przystanku: 710, 716, | |||||||
przystanek Plewiska/Szkoła | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 08 33 56 19 39 59 20 51 13 37 07 39 59 19 54 11 51 22 35 55 25 51 18 41 00 34 53 23 53 13 33 24 39 54 42 09 48 23 18 48 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 19 20 21 22 | 08 19 14 44 19 54 29 15 45 18 00 43 10 53 15 03 25 28 50 14 24 19 19 28 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 19 20 21 22 | 08 19 14 39 19 44 31 05 45 15 03 40 10 45 15 03 25 28 45 09 14 21 21 28 | Chomęcice/Środkowa Chomęcice/Szkoła n/ż Głuchowo/Morelowa n/ż Gołuski/Pętla Gołuski/Szkolna n/ż Głuchowo/Spokojna n/ż Głuchowo/Stawna Głuchowo/Tęczowa n/ż Komorniki/Topolowa Komorniki/Ks.Malinowskiego Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż Plewiska/Szkolna n/ż Plewiska/Szkoła 1 - Plewiska/Straż Pożarna 2 - Plewiska/Rynek n/ż 3 - Plewiska/Skryta n/ż 4 - Plewiska/Południowa n/ż 5 - Plewiska/Wołczyńska n/ż 6 - Junikowo PKM 7 - Twardogórska n/ż 8 - Junikowo n/ż 9 - Cmentarna n/ż 10 - Grotkowska 11 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy