autobus 716 | inne linie z przystanku: 710, 716, | |||||||
przystanek Plewiska/Rynek n/ż | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 11 36 59 22 42 02 23 54 16 40 10 42 02 22 57 14 54 25 38 58 28 54 21 44 03 37 56 26 56 16 36 27 42 57 45 12 50 25 20 50 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 19 20 21 22 | 10 22 17 47 22 57 32 18 48 21 03 46 13 56 18 06 28 31 53 17 27 22 21 30 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 19 20 21 22 | 10 22 17 42 22 47 34 08 48 18 06 43 13 48 18 06 28 31 48 12 17 24 23 30 | Chomęcice/Środkowa Chomęcice/Szkoła n/ż Głuchowo/Morelowa n/ż Gołuski/Pętla Gołuski/Szkolna n/ż Głuchowo/Spokojna n/ż Głuchowo/Stawna Głuchowo/Tęczowa n/ż Komorniki/Topolowa Komorniki/Ks.Malinowskiego Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż Plewiska/Szkolna n/ż Plewiska/Szkoła Plewiska/Straż Pożarna Plewiska/Rynek n/ż 1 - Plewiska/Skryta 2 - Plewiska/Południowa n/ż 3 - Plewiska/Wołczyńska n/ż 4 - Junikowo PKM 5 - Twardogórska n/ż 6 - Junikowo n/ż 7 - Cmentarna n/ż 8 - Grotkowska 9 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy