autobus 716 | inne linie z przystanku: 710, 716, | |||||||
przystanek Plewiska/Szkolna n/ż | Kierunek: Chomęcice/Środkowa | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11 45 07G 29H 52 19G 42H 03G 37H 07G 32 52 22G 37 08 27 47G 28 00 20H 43G 10H 33 03H 28 53H 21G 38 10 53G 07 27 02 12H 38G 17 56H 41G 21 56G 31 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 23 | 48G 53 53 23G 08 43G 19 54 39 09G 44 19G 54 29G 59 54G 14 04G 44 53G 58 52G 52 27 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 21 23 | 48 53 53 13G 08 33G 19 44G 39 09G 44 19 54 29G 59 54 04G 04 44 43G 00 54G 52 27 | Budziszyńska Grotkowska Cmentarna n/ż Os. Kwiatowe n/ż Twardogórska n/ż Junikowo PKM Plewiska/Wołczyńska n/ż Plewiska/Południowa n/ż Plewiska/Skryta Plewiska/Rynek n/ż Plewiska/Straż Pożarna Plewiska/Szkoła Plewiska/Szkolna n/ż 2 - Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż 3 - Komorniki/Ks.Malinowskiego 4 - Komorniki/Topolowa 6 - Głuchowo/Tęczowa n/ż 7 - Głuchowo/Stawna n/ż 8 - Głuchowo/Spokojna n/ż 9 - Gołuski/Szkolna n/ż 10 - Gołuski/Pętla 11 - Głuchowo/Stawna 12 - Głuchowo/Morelowa n/ż 13 - Chomęcice/Środkowa | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||