tramwaj 703 | inne linie z przystanku: 703, 705, 729, | |||||||
przystanek Konarzewo/Os. 25-lecia n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 9 14 16 17 18 19 22 23 | 21 41 11 46P 21A 54A 16A 01A 11 41K 11A 51K 36A 07A 34K | 4 6 10 14 16 18 20 22 23 | 36A 56 36A 01A 46 21 06 41 31 41K | 7 11 19 22 23 | 41 06 21 11 41K | Konarzewo/Pętla Konarzewo/Os. 25-lecia n/ż 1 - Chomęcice/S5 n/ż 2 - Chomęcice/Szkoła n/ż 3 - Chomęcice/Środkowa 4 - Chomęcice/Jesionowa n/ż 4 - Chomęcice/Wspólna n/ż 6 - Rosnowo/ n/ż 8 - Szreniawa/PKM 10 - Szreniawa/Dworcowa n/ż 12 - Komorniki/Jeziorna n/ż 13 - Komorniki/Centrum 15 - Komorniki/Nowa n/ż 17 - Komorniki/Magazynowa n/ż 19 - Sycowska Centrum Handlowe 21 - Modlibowskiej n/ż 22 - Kotowo n/ż 22 - Tyniecka n/ż 23 - Fabianowo n/ż 24 - Komornicka n/ż 25 - Ostatnia 26 - Bojanowska 29 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy