tramwaj 703 | inne linie z przystanku: 703, 705, 729, | |||||||
przystanek Chomęcice/Szkoła n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 9 14 16 17 18 19 22 23 | 23 43 13 48P 23A 56A 18A 03A 13 43K 13A 53K 38A 09A 36K | 4 6 10 14 16 18 20 22 23 | 38A 58 38A 03A 48 23 08 43 33 43K | 7 11 19 22 23 | 43 08 23 13 43K | Konarzewo/Pętla Konarzewo/Os. 25-lecia n/ż Chomęcice/S5 n/ż Chomęcice/Szkoła n/ż 1 - Chomęcice/Środkowa 2 - Chomęcice/Jesionowa n/ż 2 - Chomęcice/Wspólna n/ż 4 - Rosnowo/ n/ż 6 - Szreniawa/PKM 8 - Szreniawa/Dworcowa n/ż 10 - Komorniki/Jeziorna n/ż 11 - Komorniki/Centrum 13 - Komorniki/Nowa n/ż 15 - Komorniki/Magazynowa n/ż 17 - Sycowska Centrum Handlowe 19 - Modlibowskiej n/ż 20 - Kotowo n/ż 20 - Tyniecka n/ż 21 - Fabianowo n/ż 22 - Komornicka n/ż 23 - Ostatnia 24 - Bojanowska 27 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy