autobus 690 | inne linie z przystanku: 690, | |||||||
przystanek Luboń/Zespół Szkół | Kierunek: Sycowska Centrum Handlowe | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
7 8 9 11 12 13 14 15 16 | 06 16 56 31A 51A 26 23P 29P 46 | Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż Luboń/Rutkiewicz Luboń/Park Przemysłowy Luboń/Park Siewcy Luboń/Ratajskiego Luboń/Strumykowa n/ż Luboń/Rzeczna n/ż Luboń/Zespół Szkół 2 - Luboń/Streicha 3 - Luboń/PKM 4 - Luboń/Okrzei n/ż 5 - Luboń/Jana Pawła II 6 - Luboń/Wschodnia 7 - Luboń/Wojska Polskiego 8 - Luboń/Straż Pożarna 10 - Luboń/Sikorskiego 12 - Luboń/Unijna 13 - Luboń/Pl. Bojanowskiego 15 - Luboń/Żabikowo 17 - Luboń/Cmentarz n/ż 19 - Sycowska Centrum Handlowe | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy