autobus 603 | inne linie z przystanku: 602, 603, 651, 690, | |||||||
przystanek Luboń/Rutkiewicz | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż Luboń/Rutkiewicz 1 - Luboń/Park Siewcy 2 - Luboń/Ratajskiego 3 - Luboń/Zespół Szkół 5 - Luboń/Dębiecka n/ż 8 - Os. Dębina 10 - Azaliowa n/ż 11 - Łozowa n/ż 12 - Malinowa n/ż 13 - Dolna Wilda n/ż 14 - Piastowska n/ż 15 - Dębina n/ż 16 - Hetmańska Wiadukt 17 - Droga Dębińska n/ż 19 - Bielniki n/ż 21 - AWF 22 - Most Św. Rocha 24 - Mostowa n/ż 26 - Wielka n/ż 28 - Małe Garbary 30 - Garbary PKM | ||||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy