autobus 603 | inne linie z przystanku: 603, | |||||||
przystanek Piastowska n/ż | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 48 28 02 32 52 14 36 59 36 06 38 08 38 08 38 05 35 05 35 05 22 44 08 25 51 11 38 08 38 07 35 05 35 15 52 32 32 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 28 12 50 30 10 50 30 11 46 26 01 41 21 01 41 21 01 41 16 56 30 19 54 35 12 52 32 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | 28 12 50 30 10 50 30 11 46 26 01 41 21 01 41 21 01 41 16 56 30 19 54 35 12 52 | Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż Luboń/Rutkiewicz Luboń/Park Siewcy Luboń/Ratajskiego Luboń/Zespół Szkół Luboń/Dębiecka n/ż Os. Dębina Azaliowa n/ż Łozowa n/ż Malinowa n/ż Dolna Wilda n/ż Piastowska n/ż 1 - Dębina n/ż 2 - Hetmańska Wiadukt 3 - Droga Dębińska n/ż 4 - Bielniki n/ż 6 - AWF 7 - Most Św. Rocha 9 - Mostowa n/ż 10 - Wielka n/ż 12 - Małe Garbary 14 - Garbary PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy