|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
5
| inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 201, 202, 211, 220, 221, | |
|
przystanek Most Św. Rocha n/ż | Kierunek: Zawady |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 01 07 22 36 51 06 21 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 06 S
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
| 01 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 07F 15 S
| 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 06 S
| Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha n/ż 1 - Politechnika n/ż 2 - Kórnicka 3 - Rondo Rataje 4 - Rondo Rataje n/ż 5 - Wioślarska n/ż 6 - Os. Piastowskie 7 - Os. Rzeczypospolitej 8 - Rondo Starołęka 9 - Rondo Starołęka 10 - Starołęka Mała 11 - Bystra 12 - Starołęka PKM 13 - Kórnicka 14 - Polanka 15 - Os. Tysiąclecia 16 - Os. Lecha 17 - Piaśnicka Rynek 18 - Piaśnicka/Kurlandzka 19 - Szwedzka 20 - Szwajcarska 21 - Franowo 22 - Starołęka PKM 23 - Bystra 24 - Starołęka Mała 25 - Rondo Starołęka 26 - Rondo Starołęka 27 - Os. Rzeczypospolitej 28 - Os. Piastowskie 29 - Wioślarska n/ż 30 - Rondo Rataje n/ż 31 - Rondo Rataje 32 - Kórnicka 33 - Kórnicka 34 - Baraniaka 36 - Rondo Śródka 37 - Rondo Śródka 38 - Zawady
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |