autobus 431 | inne linie z przystanku: 431, | |||||||
przystanek Tanibórz/Wschód n/ż | Kierunek: Rondo Rataje | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 10 12 13 14 15 16 17 18 19 22 | 50 35 10 50 31 56 56 00 00 57 31E 10 51 30 10 10 45 25 | 8 10 14 15 16 19 22 | 05 35 05 35 35 05 40 | 10 13 15 22 | 00 30 35 15 | Kleszczewo/Park Kleszczewo/Węzeł Kleszczewo/Szkoła II Trzek/Topolowa n/ż Tanibórz/Wschód n/ż 2 - Gowarzewo/Akacjowa 3 - Gowarzewo/OSP n/ż 4 - Gowarzewo/Kaplica n/ż 5 - Gowarzewo/Akacjowa 6 - Gowarzewo/Czereśniowa n/ż 7 - Gowarzewo/Al. Kasztanowa n/ż 8 - Gowarzewo/Jesienna n/ż 11 - Tulce/Krańcowa n/ż 14 - Szewce/Orzechowa 17 - Tulce/Krańcowa n/ż 18 - Tulce/Zadęby n/ż 19 - Tulce/Kościół 21 - Tulce/Leśna 22 - Tulce/Szkoła 23 - Tulce/Przylesie 25 - Przyjemna n/ż 26 - Gospodarska 27 - Oliwkowa n/ż 28 - Porzeczkowa n/ż 29 - Szczepankowo 30 - Wieprawska 31 - Ługańska 34 - Os. Lecha I 35 - Os. Jagiellońskie n/ż 36 - Rondo Rataje | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy