Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
6
,
6
,
7
,
7
,
9
,
9
,
10
,
10
,
12
,
12
,
13
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Polanka
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
14 W 33 46 59
14 27 36 41 56
03 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 26 41 56
11 26 41 56
11 26 41 56
11 26 41 56
11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
15 34 52
13 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25 W
10 40
10 40
10 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Kolejowa
Głogowska/Hetmańska
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Lecha
Os. Tysiąclecia
Łacina
Polanka
1 - Kórnicka
2 - Kórnicka
3 - Politechnika
4 - Most Św. Rocha
5 - Pl. Bernardyński
6 - Wrocławska
7 - Aleje Marcinkowskiego
8 - 27 Grudnia
10 - Fredry
11 - Głogowska/Hetmańska
12 - Rynek Łazarski
13 - Park Wilsona
14 - Dworzec Zachodni
15 - Most Dworcowy
16 - Rondo Kaponiera
17 - Most Teatralny
18 - Poznańska
20 - Wielkopolska
22 - Armii Poznań
23 - Żniwna
24 - Pasieka
25 - Kmieca
27 - Przełajowa
28 - Wilczak
29 - Serbska
30 - Włodarska
31 - Lechicka/Naramowicka
32 - Naramowice
33 - Os. Łokietka
34 - Jasna Rola
36 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
Komunikacja nocna
201
202
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804