Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
185
,
227
,
312
,
320
,
321
,
323
,
341
,
342
,
przystanek Główna n/ż
Kierunek: Promnice/Północna n/ż
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
50
44
34 59M
00 30
29
39
49
50
45Z
25M 41Z
16M 56
41Z
11Z
09Z
02Z
19Z
48
8
10
12
14
16
18
20
21
23
24
24
24
24
23
23
43
8
10
12
14
16
18
20
21
23
24
24
24
24
23
23
43
Rondo Śródka
Rondo Śródka n/ż
Zawady n/ż
Koronkarska n/ż
Studzienna n/ż
Rynek Wschodni n/ż
Główna n/ż
2 - Bałtycka n/ż
3 - Gdyńska n/ż
4 - Czerwonacka n/ż
5 - Karolin PKM n/ż
7 - Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
8 - Koziegłowy/Szkoła n/ż
9 - Koziegłowy/Pływalnia n/ż
10 - Koziegłowy/Os. Leśne
12 - Czerwonak/Cmentarz
13 - Czerwonak/Błękitna
14 - Czerwonak/Zalesie n/ż
16 - Czerwonak/Szkolna n/ż
17 - Czerwonak/Szkolna n/ż
18 - Czerwonak/Żurawia n/ż
19 - Czerwonak/Gajowa n/ż
20 - Czerwonak/Zdroje
21 - Czerwonak/Gajowa n/ż
22 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
23 - Czerwonak/Szkolna n/ż
24 - Czerwonak/PKM n/ż
25 - Czerwonak/Kręta n/ż
26 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM n/ż
27 - Czerwonak/Elewator n/ż
27 - Czerwonak/Elewator n/ż
29 - Miękowo/Kolejowa n/ż
30 - Miękowo/Słowackiego n/ż
31 - Miękowo/Ogrodowa n/ż
32 - Miękowo/Kolejowa n/ż
33 - Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
34 - Owińska/Parkowa n/ż
35 - Owińska/PKM n/ż
36 - Owińska/Lipowa n/ż
37 - Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
39 - Bolechowo/Przejazd n/ż
41 - Bolechowo/Poligonowa n/ż
42 - Bolechowo-Os./Szkoła n/ż
43 - Promnice/Północna n/ż
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911