Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Festiwal filmów dokumentalnych coraz bliżej
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 16 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 17 KWIETNIA
Długodystansowcy z Etiopii najlepsi w Poznaniu
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 KWIETNIA
Turniej Białych Piór – nagrody dla zdolnej młodzieży
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 14 KWIETNIA
Wiosenny festyn na Mostowej!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 12 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
312
,
przystanek Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
Kierunek: Promnice/Północna n/ż
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
57
52
42
07M S
08 38
37
47
57
58
53Z
33M 49Z
24M
04 49Z
19Z
17Z
10Z
27Z
55
8
10
12
14
16
18
20
21
30
31
31
31
31
30
30
50
8
10
12
14
16
18
20
21
30
31
31
31
31
30
30
50
Rondo Śródka
Rondo Śródka n/ż
Zawady n/ż
Koronkarska n/ż
Studzienna n/ż
Rynek Wschodni n/ż
Główna n/ż
Bałtycka n/ż
Gdyńska n/ż
Czerwonacka n/ż
Karolin PKM n/ż
Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
1 - Koziegłowy/Szkoła n/ż
2 - Koziegłowy/Pływalnia n/ż
3 - Koziegłowy/Os. Leśne
5 - Czerwonak/Cmentarz
6 - Czerwonak/Błękitna
7 - Czerwonak/Zalesie n/ż
9 - Czerwonak/Szkolna n/ż
10 - Czerwonak/Szkolna n/ż
11 - Czerwonak/Żurawia n/ż
12 - Czerwonak/Gajowa n/ż
13 - Czerwonak/Zdroje
14 - Czerwonak/Gajowa n/ż
15 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
16 - Czerwonak/Szkolna n/ż
17 - Czerwonak/PKM n/ż
18 - Czerwonak/Kręta n/ż
19 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM n/ż
20 - Czerwonak/Elewator n/ż
20 - Czerwonak/Elewator n/ż
22 - Miękowo/Kolejowa n/ż
23 - Miękowo/Słowackiego n/ż
24 - Miękowo/Ogrodowa n/ż
25 - Miękowo/Kolejowa n/ż
26 - Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
27 - Owińska/Parkowa n/ż
28 - Owińska/PKM n/ż
29 - Owińska/Lipowa n/ż
30 - Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
32 - Bolechowo/Przejazd n/ż
34 - Bolechowo/Poligonowa n/ż
35 - Bolechowo-Os./Szkoła n/ż
37 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
39 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
41 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
43 - Bolechowo-Os./Zespół Szkół
45 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
47 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
49 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
51 - Promnice/Północna n/ż
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
203
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911