tramwaj 2 | inne linie z przystanku: 2, 8, 18, 219, 258, | |||||||
przystanek Polna n/ż | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 06 21 36 51 59 06 21 36 51 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 16 21 36 51 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 03 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 46 13 43 13 43 13 43 02 13 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 | Dębiec PKM Wspólna HCP Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Pamiątkowa n/ż Kosińskiego n/ż Rynek Wildecki n/ż Różana Półwiejska AWF Serafitek n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje n/ż Wioślarska n/ż Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM AWF Łąkowa Pl. Wiosny Ludów Aleje Marcinkowskiego 27 Grudnia Gwarna Zamek Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Rondo Kaponiera Stare Zoo n/ż Kraszewskiego n/ż Rynek Jeżycki n/ż Polna n/ż 2 - Żeromskiego n/ż 4 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy