tramwaj 2 | inne linie z przystanku: 2, 5, 9, 13, 15, 15, 16, 17, 19, 201, 202, | |||||||
przystanek Gwarna | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 57 12 27 42 50 57 12 27 42 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 07 12 27 42 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 04 34 04 34 04 34 53 04 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | Dębiec PKM Wspólna HCP Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Pamiątkowa Kosińskiego Rynek Wildecki Różana Półwiejska AWF Serafitek Rondo Rataje Rondo Rataje Wioślarska Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM AWF Łąkowa Pl. Wiosny Ludów Aleje Marcinkowskiego 27 Grudnia Gwarna 1 - Zamek 3 - Głogowska/Hetmańska 5 - Rynek Łazarski 7 - Park Wilsona 9 - Dworzec Zachodni 11 - Poznań Główny 13 - Poznań Główny 15 - Uniwersytet Ekonomiczny 17 - Rondo Kaponiera 18 - Stare Zoo 19 - Kraszewskiego 21 - Rynek Jeżycki 23 - Polna 25 - Żeromskiego 27 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy