tramwaj 2 | inne linie z przystanku: 2, 9, 19, | |||||||
przystanek AWF | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 50 05 20 35 43 50 05 20 35 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 00 05 20 35 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 57 27 57 27 57 27 46 57 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | Dębiec PKM Wspólna HCP Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Pamiątkowa Kosińskiego Rynek Wildecki Różana Półwiejska AWF Serafitek Rondo Rataje Rondo Rataje Wioślarska Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM AWF 1 - Łąkowa 3 - Pl. Wiosny Ludów 5 - Aleje Marcinkowskiego 6 - 27 Grudnia 7 - Gwarna 8 - Zamek 10 - Głogowska/Hetmańska 12 - Rynek Łazarski 14 - Park Wilsona 16 - Dworzec Zachodni 18 - Poznań Główny 20 - Poznań Główny 22 - Uniwersytet Ekonomiczny 24 - Rondo Kaponiera 25 - Stare Zoo 26 - Kraszewskiego 28 - Rynek Jeżycki 30 - Polna 32 - Żeromskiego 34 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||