autobus 193 | inne linie z przystanku: 169, 185, 190, 193, 215, | |||||||
przystanek Wieża RTV n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 19 34 50 09 24 39 54 09 25 42 57 12 27 42 57 11 26 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 25 42 57 12 27 42 58 13 28 44 01 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 15 28 40 55 10 25 40 55 10 25 40 52 05 24 44 04 24 44 04 23 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 00 22S 43 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 27 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 27 45 05 25 45 05 25 45 04 24 44 04 24 44 04 23 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 43# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 27# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 27# 45# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 23# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Kolorowa n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż Żeromskiego Niestachowska n/ż Wojska Polskiego n/ż Os. Winiary n/ż Trójpole n/ż Piątkowska Włościańska n/ż Suszki n/ż Os. Chrobrego n/ż Os. Jagiełły n/ż Wieża RTV n/ż 1 - Os. Marysieńki n/ż 2 - Wiedeńska n/ż 3 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 4 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 5 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy