autobus 193 | inne linie z przystanku: 169, 185, 190, 193, | |||||||
przystanek Os. Chrobrego | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 09 24 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 40 55 10 25 40 55 10 25 40 00 20 40 00 20 40 00J 20J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04S 24S 45S 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 05 25 45 05 25 45 05 21 40 00 20 40 00 20 40 00J 20J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 21# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00Z 20Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego 2 - Suszki 3 - Włościańska 4 - Piątkowska 6 - Trójpole 8 - Os. Winiary 9 - Witosa Wiadukt 10 - Witosa Kładka 11 - Wojska Polskiego 13 - Niestachowska n/ż 14 - Żeromskiego 15 - Żeromskiego 17 - Ogrody 19 - Szpitalna 20 - Swoboda 22 - Bułgarska/Polska n/ż 23 - Kolorowa 25 - Bułgarska/Polska n/ż 26 - Ognik 27 - Rycerska 28 - Marszałkowska 30 - Stadion Miejski 31 - Węgorka n/ż 33 - Rondo Skubiszewskiego 35 - Jawornicka 36 - Os. Kopernika 37 - Trębacka 38 - Ściegiennego 40 - Kordeckiego 41 - Częstochowska n/ż 43 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy