autobus 193 | inne linie z przystanku: 121, 156, 182, 186, 191, 193, 219, 258, 729, 833, 834, | |||||||
przystanek Ogrody n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11 26 42 58 13 28 43 58 14 29 44 59 14 29 44 59 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 45 00 15 30 45 02 17 32 47 02 17 32 47 02 15 30 45 58 13 28 43 58 13 28 42 57 17 37 57 17 37 57 17J 37J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 21S 41S 02S 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 23 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 22 42 02 22 42 02 22 38 57 17 37 57 17 37 57 17J 37J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 22# 42# 02# 22# 42# 02# 23# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 38# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17Z 37Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Suszki n/ż Włościańska n/ż Piątkowska Trójpole n/ż Os. Winiary n/ż Witosa Wiadukt n/ż Witosa Kładka n/ż Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego n/ż Ogrody n/ż 2 - Szpitalna 3 - Swoboda 5 - Bułgarska/Polska n/ż 6 - Kolorowa 8 - Bułgarska/Polska n/ż 9 - Ognik n/ż 10 - Rycerska n/ż 11 - Marszałkowska n/ż 13 - Stadion Miejski n/ż 14 - Węgorka n/ż 16 - Rondo Skubiszewskiego 18 - Jawornicka 19 - Os. Kopernika n/ż 20 - Trębacka n/ż 21 - Ściegiennego n/ż 23 - Kordeckiego n/ż 24 - Częstochowska n/ż 26 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy