autobus 193 | inne linie z przystanku: 193, | |||||||
przystanek Rondo Skubiszewskiego | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 26 43 00 16 31 46 01 17 33 48 03 18 33 48 03 17 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 17 33 48 03 18 33 48 03 18 33 50 06 21 36 51 06 23 38 53 08 23 38 53 05 20 33 48 03 16 31 46 01 16 31 44 58 13 33 53 13 33 53 12 32J 52J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 36S 58S 19S 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 20 41 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 15 39 59 19 39 59 19 38 54 13 33 53 13 33 53 12 32J 52J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 36# 56# 16# 36# 56# 17# 38# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 12# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 51# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30Z 50Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Suszki n/ż Włościańska n/ż Piątkowska Trójpole n/ż Os. Winiary n/ż Witosa Wiadukt n/ż Witosa Kładka n/ż Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego n/ż Ogrody n/ż Szpitalna Swoboda Bułgarska/Polska n/ż Kolorowa Bułgarska/Polska n/ż Ognik n/ż Rycerska n/ż Marszałkowska n/ż Stadion Miejski n/ż Węgorka n/ż Rondo Skubiszewskiego 2 - Jawornicka 3 - Os. Kopernika n/ż 4 - Trębacka n/ż 5 - Ściegiennego n/ż 7 - Kordeckiego n/ż 8 - Częstochowska n/ż 10 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy