autobus 191 | inne linie z przystanku: 146, 174, 191, 198, 218, 348, | |||||||
przystanek Szymanowskiego n/ż | Kierunek: Os. Kopernika n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 46A 01A 16A 31A 46A 01A 16A 31A 46A 01A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 03A 18A 33A 48A 03A 18A 33A 48A 03A 18A 33A 48A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20 35A 50A 09 29A 49 09A 29 49A 09A 29 49 09 29 49 12 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | 52 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 09 29 | 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 12 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego n/ż 1 - Opieńskiego n/ż 2 - Os. Batorego n/ż 3 - Os. Batorego Pływalnia n/ż 4 - Strugarka n/ż 5 - Stoińskiego 6 - Sarmacka n/ż 8 - Umultowska n/ż 9 - Wiktoria n/ż 10 - Połabska n/ż 11 - Os. Zwycięstwa n/ż 12 - Aleje Solidarności 14 - Koronna 16 - Os. Słowiańskie 17 - Maczka 19 - Nad Wierzbakiem n/ż 21 - Kościelna Tunel 22 - Św. Wawrzyńca 23 - Niestachowska n/ż 25 - Żeromskiego 26 - Żeromskiego n/ż 28 - Ogrody n/ż 30 - Szpitalna 31 - Swoboda 33 - Bułgarska/Polska n/ż 34 - Ognik n/ż 35 - Rycerska n/ż 36 - Marszałkowska n/ż 38 - Stadion Miejski n/ż 39 - Jugosłowiańska n/ż 41 - Os. Kopernika n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy