tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 2, 2, 6, 9, 10, 12, 14, 18, 174, 190, | |||||||
przystanek Serafitek | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 21 35 50 05 20 35 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 41S 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 52 03 09S 21 41 48S 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 07 S 24 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 07 S 24 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 16 46 16 46 16 40 00 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 07 S 24 | Ogrody Żeromskiego Polna Rynek Jeżycki Most Teatralny Rondo Kaponiera Most Dworcowy Poznań Główny Wierzbięcice Półwiejska AWF Serafitek 1 - Rondo Rataje 2 - Rondo Rataje 3 - Wioślarska 4 - Os. Piastowskie 5 - Os. Rzeczypospolitej 6 - Rondo Starołęka 7 - Rondo Starołęka 8 - Starołęka Mała 9 - Bystra 10 - Starołęka PKM 11 - Starołęka PKM 12 - Bystra 13 - Starołęka Mała 14 - Rondo Starołęka 15 - Rondo Starołęka 16 - Os. Rzeczypospolitej 17 - Os. Piastowskie 18 - Wioślarska 19 - Rondo Rataje 20 - Rondo Rataje 21 - Kórnicka 22 - Kórnicka 23 - Polanka 24 - Łacina 25 - Os. Tysiąclecia 26 - Os. Lecha 28 - Piaśnicka Rynek 29 - Piaśnicka/Kurlandzka 30 - Szwedzka 31 - Szwajcarska 32 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy