tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 8, 11, 18, 216, 226, | |||||||
przystanek Rynek Jeżycki n/ż | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 08 21 34 49 04 19 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 25S 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 36 47 53S 07 27 34S 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 54 S 11 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 54 S 11 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03 33 03 33 03 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 54 S 11 | Ogrody Żeromskiego n/ż Polna n/ż Rynek Jeżycki n/ż 2 - Most Teatralny 3 - Rondo Kaponiera 5 - Most Dworcowy n/ż 7 - Poznań Główny 8 - Wierzbięcice 10 - Półwiejska 11 - AWF 13 - Serafitek n/ż 14 - Rondo Rataje n/ż 15 - Rondo Rataje n/ż 16 - Wioślarska n/ż 17 - Os. Piastowskie 18 - Os. Rzeczypospolitej 19 - Rondo Starołęka 20 - Rondo Starołęka 21 - Starołęka Mała 22 - Bystra 23 - Starołęka PKM 24 - Starołęka PKM 25 - Bystra 26 - Starołęka Mała 27 - Rondo Starołęka 28 - Rondo Starołęka 29 - Os. Rzeczypospolitej 30 - Os. Piastowskie 31 - Wioślarska n/ż 32 - Rondo Rataje n/ż 33 - Rondo Rataje 34 - Kórnicka 35 - Kórnicka 36 - Polanka 37 - Łacina 38 - Os. Tysiąclecia 39 - Os. Lecha 41 - Piaśnicka Rynek 42 - Piaśnicka/Kurlandzka 43 - Szwedzka 44 - Szwajcarska 45 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy