tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 2, 6, 9, 10, 10, 12, 14, 15, 18, 19, | |||||||
przystanek Półwiejska | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 29 42 53 04 13 26 41 50 56 11 26 35 41 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 05 11 26 36 41 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 55 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 58 28 58 28 58 14 25 45 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Wioślarska n/ż Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska 2 - Wierzbięcice 3 - Poznań Główny 5 - Głogowska/Hetmańska n/ż 7 - Rynek Łazarski n/ż 9 - Park Wilsona n/ż 11 - Dworzec Zachodni 13 - Most Dworcowy n/ż 15 - Rondo Kaponiera 16 - Most Teatralny 18 - Rynek Jeżycki n/ż 20 - Polna n/ż 22 - Żeromskiego n/ż 24 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy