autobus 182 | inne linie z przystanku: 160, 164, 182, | |||||||
przystanek Śląska | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 24 44 01 16 31 46 02 17 33 48 03 18 33 48 02 17 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 02 17 33 48 03 18 33 48 03 18 33 49 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 04 17 31 46 01 21 41 01 21 41 00 20 40 00 20 40 00 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18 38 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 21 41 01 21 41 01 21 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 42 02 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 06 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 19 39 59 19 39 59 21 41 01 21 41 01 21 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 42 02 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 06 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego Palacza Arciszewskiego Promienista Grochowska Marcelińska Brzask Szpitalna Ogrody Żeromskiego Żeromskiego Niestachowska n/ż Wojska Polskiego Uniwersytet Przyrodniczy Śląska 2 - Maczka 3 - Os. Słowiańskie 4 - Słowiańska 5 - Słowiańska 6 - Ozimina 7 - Os. Przyjaźni 9 - Os. Pod Lipami 10 - Rondo Solidarności 11 - Os. Kosmonautów 12 - Os. Wichrowe Wzgórze | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy