autobus 182 | inne linie z przystanku: 169, 182, | |||||||
przystanek Promienista | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 48 08 28 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 14 29 44 04 24 44 04 24 43 03 23 43 03 23 43 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 03 23 43 03 23 43 03 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 24 44 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 49 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 42 02 22 42 02 22 42 03 23 43 03 23 43 03 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 24 44 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 49 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego Palacza Arciszewskiego Promienista 2 - Grochowska 4 - Marcelińska 5 - Brzask 7 - Szpitalna 10 - Ogrody 11 - Żeromskiego 12 - Żeromskiego 13 - Niestachowska n/ż 15 - Wojska Polskiego 16 - Uniwersytet Przyrodniczy 17 - Śląska 19 - Maczka 20 - Os. Słowiańskie 21 - Słowiańska 22 - Słowiańska 23 - Ozimina 24 - Os. Przyjaźni 26 - Os. Pod Lipami 27 - Rondo Solidarności 28 - Os. Kosmonautów 29 - Os. Wichrowe Wzgórze | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||