autobus 182 | inne linie z przystanku: 163, 182, 212, 222, | |||||||
przystanek Brzask n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 25 41 00 15 30 45 00 17 32 47 02 17 34 47 02 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 17 32 47 02 16 31 46 01 16 30 45 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 14 28 43 58 13 31 51 11 31 49 08 28 48 08 28 48 08 26 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 26 47 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 26 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08 28 48 08 28 48 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 | Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Os. Kosmonautów n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Pod Lipami n/ż Os. Przyjaźni n/ż Ozimina n/ż Słowiańska Os. Słowiańskie Maczka Śląska n/ż Uniwersytet Przyrodniczy n/ż Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego n/ż Ogrody n/ż Szpitalna Brzask n/ż 2 - Marcelińska 3 - Grochowska 5 - Promienista 7 - Arciszewskiego 8 - Palacza 10 - Kordeckiego n/ż 11 - Częstochowska n/ż 13 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy