tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 201, | |||||||
przystanek Rynek Łazarski | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11 17 27 43 57 08 12 27 36 42 57 07 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 03 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 04 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 52 03 23 43 03 23 36 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15 45 15 45 15 45 02 22 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 55 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego Gwarna Zamek Uniwersytet Ekonomiczny Poznań Główny Poznań Główny Dworzec Zachodni Park Wilsona Rynek Łazarski 2 - Głogowska/Hetmańska 4 - Krauthofera 6 - Sielska 7 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy