tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 1, 3, 9, 10, 11, 11, 17, 17, 19, 91, 162, 166, 196, 201, | |||||||
przystanek Os. Czecha | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42 58 13 27 42 57 06 12 27 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 33 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 35 45F 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 41F 01F | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 15 35 55 08 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 41F 01F | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 47 17 47 17 47 17 34 54 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 41F 01F | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha 1 - Piaśnicka Rynek 2 - Piaśnicka/Kurlandzka 3 - Szwedzka 4 - Szwajcarska 5 - Franowo 6 - Franowo 8 - Szwajcarska 10 - Szwedzka 12 - Piaśnicka/Kurlandzka 14 - Piaśnicka Rynek 16 - Os. Lecha 17 - Os. Tysiąclecia 18 - Łacina 19 - Polanka 20 - Kórnicka 21 - Kórnicka 22 - Baraniaka 24 - Rondo Śródka 25 - Rondo Śródka 26 - Katedra 28 - Małe Garbary 29 - Pl. Wielkopolski 30 - Pl. Ratajskiego 32 - Gwarna 33 - Zamek 35 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 36 - Poznań Główny n/ż 37 - Poznań Główny 39 - Dworzec Zachodni n/ż 41 - Park Wilsona n/ż 42 - Rynek Łazarski n/ż 44 - Głogowska/Hetmańska n/ż 46 - Krauthofera n/ż 48 - Sielska n/ż 49 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy