autobus 174 | inne linie z przystanku: 174, 191, 215, | |||||||
przystanek Umultowska n/ż | Kierunek: Unii Lubelskiej | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 19 35 50 05 20 35 50 05 21 36 51 06 21 36 51 06 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 21 36 51 10 30 50 10 30 49 09 29 49 09 29 49 00M 13M 31M | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 00M 13M 31M | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 00M 13M 31M | Os. Sobieskiego Szymanowskiego n/ż Opieńskiego n/ż Os. Batorego n/ż Os. Batorego Pływalnia n/ż Strugarka n/ż Stoińskiego Sarmacka n/ż Umultowska n/ż 1 - Wiktoria n/ż 2 - Połabska 4 - Rondo Solidarności n/ż 6 - Os. Pod Lipami 8 - Wilczak n/ż 9 - Winogrady n/ż 11 - Garbary PKM n/ż 12 - Grochowe Łąki n/ż 13 - Małe Garbary 14 - Małe Garbary 15 - Grobla n/ż 16 - Pl. Bernardyński n/ż 19 - AWF n/ż 21 - Serafitek n/ż 22 - Rondo Rataje n/ż 23 - Rondo Rataje n/ż 24 - Wioślarska n/ż 25 - Os. Piastowskie n/ż 27 - Os. Rzeczypospolitej n/ż 29 - Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż 30 - Os. Armii Krajowej n/ż 31 - Os. Stare Żegrze n/ż 33 - Os. Orła Białego II n/ż 34 - Sarbinowska n/ż 35 - Obodrzycka n/ż 36 - Falista n/ż 37 - Unii Lubelskiej | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy