autobus 173 | inne linie z przystanku: 173, 227, | |||||||
przystanek Główna n/ż | Kierunek: Janikowo/Ogrodnicza | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11 35O 12 36O 13 37 13 37 07 47 11O 47 17 55 28 56O 36 56 25 57O 26 57 26O 57 26 53O 29 03 29O 57 29 58 38O 08 38 18 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 01O 01 57 42 04O 42 13 43 13O 43 13 42 13 43 13 43O 13 43 13O 43 06 41 27O 32 15 05 55 45O 11 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 01O 01 57 42 04O 42 13 43 13O 43 13 42 13 43 13 43O 13 43 13O 43 06 41 27O 32 15 05 55 45O 11 | Rondo Śródka Rondo Śródka n/ż Zawady n/ż Koronkarska n/ż Studzienna n/ż Rynek Wschodni n/ż Główna n/ż 1 - Urwista n/ż 2 - Gnieźnieńska n/ż 3 - Gnieźnieńska Cmentarz n/ż 4 - Gnieźnieńska I n/ż 6 - Bogucin Bałtycka n/ż 7 - Bogucin/Pętla 10 - Janikowska n/ż 11 - Prząśniczki n/ż 12 - Janikowo 13 - Janikowo/Asfaltowa n/ż 14 - Janikowo/Ogrodnicza | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy