autobus 171 | inne linie z przystanku: 168, 171, 215, | |||||||
przystanek Słowiańska n/ż | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 05 20 35 57 10 25 40 55 10 26 41 56 11 26 41 56 11 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 26 41 56 11 26 41 56 11 26 43 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 12 25 50 10 30 48 08 28 45 04 24 44 04 24 44 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 05 22 46 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 09 31 51 11 31 51 11 30 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 23 46 06 26 46 06 26 45 04 24 44 04 24 44 57 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 28 48 08 28 48 09 31 51 11 31 51 06 27 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 23 46 06 26 46 06 26 45 04 24 44 04 24 44 | Os. Dębina Azaliowa n/ż Łozowa n/ż Malinowa n/ż Dolna Wilda n/ż Piastowska n/ż Tokarska n/ż IPN n/ż Rolna n/ż Pamiątkowa n/ż Robocza ZNTK Bergera Niedziałkowskiego Poznań Główny n/ż Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny n/ż Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż 1 - Księcia Mieszka I n/ż 2 - Wyłom n/ż 4 - Os. Zwycięstwa n/ż 5 - Połabska 7 - Rondo Solidarności n/ż 8 - Os. Kosmonautów n/ż 9 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy