autobus 171 | inne linie z przystanku: 171, 176, 215, | |||||||
przystanek Rolna n/ż | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 13 31 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 24 44 04 22 42 02 22 41 01 21 30U 41 01 21 34U 54U | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 22 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 03 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 22 42 02 22 42 02 22 41 01 21 41 01 21 34 54U | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 39 00 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 22 42 02 22 42 02 22 41 01 21 41 01 21 34U 54U | Os. Dębina Azaliowa n/ż Łozowa n/ż Malinowa n/ż Dolna Wilda n/ż Piastowska n/ż Tokarska n/ż IPN n/ż Rolna n/ż 2 - Pamiątkowa n/ż 5 - Robocza 6 - ZNTK 7 - Bergera 9 - Niedziałkowskiego 10 - Poznań Główny n/ż 11 - Poznań Główny n/ż 12 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 14 - Zamek n/ż 15 - Urząd Wojewódzki n/ż 17 - Urząd Marszałkowski n/ż 20 - Armii Poznań n/ż 22 - Słowiańska n/ż 23 - Księcia Mieszka I n/ż 24 - Wyłom n/ż 26 - Os. Zwycięstwa n/ż 27 - Połabska 29 - Rondo Solidarności n/ż 30 - Os. Kosmonautów n/ż 31 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy